Telefon 602 532 805, e-mail: info@grunwald-plyn.cz
Firma Grünwald - plynofikace a vytápění,
kotelny, plynovody, podlahové topení
... na trhu více než 24 let.
Fa. Grünwald - plynofikace a vytápění Fa. Grünwald - plynofikace a vytápění

Domovní plynovody

Potrubní rozvody domovních a průmyslových plynovodů provádíme z oceli, mědi a LPE spojované svařováním, lisovanými a svěrnými spoji. Plynovody montujeme jako součást dodávky plynových kotelen nebo dalších zařízení pro spotřebu plynu spalováním.

Jako smluvní partner distributora a obchodníka s plynem INNOGY, a.s. zajistíme uzavření smluvních vztahů nutných k připojení nového odběrného zařízení na distribuční soustavu a jako smluvní partner PP, a.s. zajistíme přeplombování nebo výměnu plynoměrů při prováděné rekonstrukci domovního plynovodu.

Fa. Grünwald - plynofikace a vytápěnípřejít na fotogalerii


Revize plynovodů

Součástí dodávky plynovodu a plynového zařízení musí být protokoly o zkoušce pevnosti-těsnosti a výchozí revizi. Tyto protokoly jsou nutné pro uzavření smluvních vztahů na dodávku plynu a pro kolaudaci stavby. Provozní revize plynových zařízení (vyhl. 85/1978 Sb.) musí být prováděna 1 x za 3 roky, kontrola plynového zařízení 1 x za rok.

U domovních kotelen je nutno provádět periodické roční odborné prohlídky (vyhl. 91/1993 Sb.) Tato povinnost platí pro kotelny s celkovým výkonem vyšším než 100 kW, v případě jednoho kotle o výkonu vyšším než 50 kW.

Fa. Grünwald - plynofikace a vytápěnípřejít na fotogalerii


Kontakty na firmu:

tel: 602 532 805

e-mail: info@grunwald-plyn.cz
web: www.grunwald-plyn.cz

Facebook Najdete nás i na Facebooku

Provozovna firmy:

Husova 178
267 51, Zdice

Sídlo firmy:

Pláničkova 442/3
162 00, Praha 6

Kotlíkové dotace:


Kotlíkové dotace

Partnerské firmy:

Innogy

Pražská plynárenská